Opening meimaand Leenderkapel met bisschop Smeets


Opening meimaand Leenderkapel met bisschop Smeets
Het bedevaartseizoen aan de Leenderkapel wordt op woensdag 1 mei geopend door de nieuwe bisschop, Mgr. Harrie Smeets. Hij komt dan naar Leenhof om de heilige mis bij de kapel op te dragen. Daarna is er de hele maand mei elke dag een eucharistieviering bij kapel.
De opening en sluiting van de meimaand zijn al tijd bijzondere vieringen. Ook dit jaar worden er weer veel belangstellenden verwacht. De muziek wordt op 1 mei verzorgd door soliste Wendy Kokkelkoren en toetsenist Falco Borsboom. In de loop van de maan mei komen heel wat koren naar de kapel om vieringen op te luisteren. De sluiting van de meimaand op 31 mei wordt verzorgd door hulpbisschop Everard de Jong.  
De missen in de meimaand bij de Leenderkapel zijn op weekdagen om 19.00 uur, op zaterdagen om 8.30 uur en op zon- en feestdagen om 17.00 uur. Op zondagmiddagen is de kapel al vanaf 15.00 uur open voor mensen die een kaarsje willen opsteken of even alleen bij Maria willen zijn. Meer info volgt op www.leenderkapel.nl

Hits: 42