De Wereldwinkel Landgraaf.


Hoofdstraat 49,  6372 CP Landgraaf .   Tel: 045-5326065
De Wereldwinkel Landgraaf.
De wereldwinkel is een begrip zowel in Nederland alsook in meerdere Europese landen. Deze winkels hebben als belangrijkste doel boeren een eerlijke prijs te betalen voor hun producten zoals rijst, koffie, thee, chocolade en wat al niet meer.
De wereldwinkels willen zo deze mensen helpen om hun gezinnen, hun kinderen de mogelijkheid te geven zelfstandig te worden en onderwijs te kunnen volgen.
Ook makers van bruikbare en kunstzinnige producten worden gestimuleerd om verrassende maar ook kwalitatief hoogwaardige artikelen te maken.
Door hun vakmanschap kan de wereldwinkel een leuk assortiment van kleurrijke, schalen en handgeslepen glaswerk, fraaie mens- en dierfiguren uit hout of steen aanbieden. Dit is maar een kleine greep uit onze winkel.
U kunt een keuze maken uit diverse soorten wijn, wierook en honing.
Het is gewoon leuk om een kijkje te nemen in de winkel.
De medewerkers hebben kennis van zaken en staan U graag te woord.
Op onze site wereldwinkellandgraaf.nl treft U nog meer informatie aan.

Hits: 7